Avira AntiVir Personal

15.0.32.6

3.5

11

Virüslere, trojanlara, solucanlara ve otomatik arayıcılara karşı korun

367.6k

Bu uygulamayı oyla

Avira Free Antivirus mükemmel özellikleri ve ücretsiz olması sayesinde şu sıralar en popüler antivirüs programlarından birisidir. Yüksek virüs tespit oranı sayesinde tanınan ve kullanması çok kolay olan bir uygulamadır, bu da onu piyasadaki en iyi güvenlik programlarından biri yapar.

Avira Free Antivirus sabit diskleri, dokümanlar dosyasını, Windows yükleme dosyasını, sistem işlemlerini, taşınabilir sürücüleri vb. konumları taramanızı sağlayan önceden hazırlanmış profiller içerir. Uygulama bütün bilgilerinizi korur ve binlerce virüs, trojan vs. dahil her çeşit zararlı yazılımı güvenli tarama teknolojisi sayesinde engeller.

Milyonlarca kullanıcının bilinmeyen dosyalarını anonim şekilde analiz eden Koruma Bulutu teknolojisi sayesinde uygulama size gerçek zamanlı genel bir koruma sağlar ve her türlü tehlikeye karşı izole eder. Aynı zamanda Tarayıcı Takip Engelleme Aracı sayesinde online aktivitelerinizi takip ederek sizi reklam ağlarından korur ve izniniz olmadan önceden yüklenen gizli uygulamaları bile engeller.

Program sürekli güncellenir bu yüzden bilgisayarınız her zaman tipik internet tehditlerine karşı korunur. Dahası periyodik analizler ayarlayabilirsiniz, testlerin sonuçlarını gösteren emailler alabilirsiniz.
Uptodown X